Grįžti
PAUPYS_bendras_vaizdas

15min.lt skelbia: „Paupys“ vienas įdomiausių NT projektų rinkoje

Portalas 15min.lt išrinko įdomiausius 2017-ųjų metų NT projektus. Vieni tik paskelbti, kiti įgyvendinami, tačiau visi – vienaip ar kitaip prisidės prie gražėjančių miestų. Portalo sudarytame dešimtuke atsidūrė ir praėjusių metų pabaigoje visuomenei pristatytas „Paupio“ projektas.

15min.lt skelbia, kad nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „MG Valda“ buvusioje „Skaiteks“ gamyklos teritorijoje suplanavo statyti daugiabučius, verslo centrą, kūrybinės ir visuomeninės paskirties erdves, vaikų darželį ir senamiesčio turgų. Iš viso į „Paupiu“ pramintą projektą įmonė planuoja investuoti daugiau nei 150 mln. eurų.

5 ha ploto teritorijoje mažaaukštės architektūros namus kūrė 6 architektų komandos: „Arches“, „Eventus Pro“, „Architektūros linija“, „T.Balčiūno architektūros biuras“, „Ambraso architektų biuras“ ir „Kančo studija“. Viename kvartale iškils šeši skirtingi pastatų ansambliai, kurie išsiskiria pasaulinio lygio architektūra. Beje, autorių projektinius sprendinius vertino ir UNESCO ekspertai.

Su visu įdomiausių NT projektų dešimtuku galite susipažinti portale 15min.lt

Į viršų